15/11/4 - 11:48
شماره مطلب : 2770
وحشت سازمان اطلاعات ارتش اسرائيل از پيشرفت های علمي ايران

رئیس واحد اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی: ايران در جنگ تکنولوژي بر ما غلبه کرده است

رئیس شعبه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت جنگی اصلی امروز جنگ بر سر اطلاعات و پیشرفت است، ايران در جنگ تکنولوژي بر ما غلبه کرده است و ایرانیها به زودی ما را محو خواهند کرد.

ایران هسته ای- رادیو تصویری بی بی سی فارسی روز دوشنبه 11 آبان 1394 (2 نوامبر 2015) در گزارشی از کامبیز فتاحی در واشنگتن تازه ترین اظهارات مقامات ارشد سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل پیرامون رقابت های تکنولوژیکی ایران و اسرائیل را مورد بررسی قرار داد.

خبرنگار بی بی سی گفت: رئیس سازمان اطلاعات ارتش اسرائیل درباره رقابت های کشورش با ایران موضع گیری صریحی داشته است.

ژنرال هرتزل لوی گفته است ایران و اسرائیل هم اکنون درگیر یک جنگ تکنولوژیک هستند، رقابتی تنگاتنگ بین مهندسان دو کشور بر سر رسیدن به قابلیت های اطلاعاتی و نظامی پیشرفته، نبردی که به گفته این ژنرال اسرائیلی روز به روز اهمیتش بیشتر می شود. ژنرال لوی همچنین از پیشرفت سریع ایران در عرصه علم و صنعت ابراز نگرانی کرده است. او گفته در این کارزار امروزه اسرائیل دست بالا را دارد ولی ایران در حال کمتر کردن فاصله اش با اسرائیل است.

خبرنگار بی بی سی افزود: بنابر ارزیابی این مقام اسرائیلی از زمان انقلاب ایران تعداد دانشگاه ها و دانشجویان در ایران بیست برابر بیشتر شده است در حالیکه در اسرائیل این تعداد سه و نیم برابر شده است.

ژنرال لوی در حالی زنگ خطر را برای اسرائیل به صدا در می آورد که در آمریکا هم مقامات نگران افزایش توانایی های ایران در عرصه موشکی و سایبری هستند.

چندی پیش کیت الکساندر، رئیس سابق سازمان امنیت ملی آمریکا گفته بود ایران در کنار اسرائیل از جمله کشورهایی است که بهترین امکانات جنگ سایبری را در اختیار دارد.

در همین حال پایگاه اینترنتی «پانوراما الشرق الاوسط» نوشت هرتسی هلیفی رئیس شعبه اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی موسوم به «امان» گفته است ايران در جنگ تکنولوژي بر ما غلبه کرده است.

هرتسی هلیفی از وحشت رژیم صهیونیستی از انتفاضه سوم در قدس خبر داده و با اشاره به انتشار تصاویر و فیلمهایی در پایگاههای اجتماعی از حملات فلسطینی ها با سلاح سرد از جمله چاقو به اسرائیلیها و گسترش ترس و وحشت در میان اسرائیلیها گفت اگر این تصاویر و فیلمها، سال 1948 منتشر می شد، اسرائیل هیچگاه تشکیل نمی شد.

وی گفت جنگ امروز بین ایران و اسرائیل، جنگ تکنولوژی است و ایران توانسته است شکافهای موجود بین خود و این رژیم را در این زمینه به سرعت از بین ببرد.

هلیفی با مقایسه انتفاضه اخیر قدس با تعدادی از جنگهای سابق این رژیم و شدت ضرباتی که جبهه داخلی این رژیم دریافت کرده است گفت: تبعات جنگ بعدی برای جبهه داخلی به مراتب سخت تر خواهد بود.

هلیفی اذعان کرد که یکی از مهمترین عوامل در انتفاضه فعلی که آن را قابل مقایسه با جنگهای دیگر کرده است، عامل هشیاری و شناخت است.

رئیس شعبه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی با اشاره به موضوع ایران گفت: جنگ امروز ما با ایران، نبرد فناوری است و مهندسان ما امروز با مهندسان آنها در جنگند. هلیفی خاطرنشان کرد که ایران توانسته است فاصله تکنولوژیکی خود را با این رژیم به سرعت کم کند.

وی افزود: جنگی اصلی امروز جنگ بر سر اطلاعات و پیشرفت است و ایرانیها به زودی ما را محو خواهند کرد.

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/