13/11/15 - 22:34
شماره مطلب : 1925
گزارش ویژه

نتانیاهو: ایران آنقدر مشتاق توافق است که با تحریم جدید هم مذاکرات را ترک نمی کند

برخی می گویند اگر ما به ایران توافقی بد تحمیل کنیم، ایرانی ها از گفتگوها خارج می شوند اما آنها از توافق خارج نمی شوند، زیرا این توافقی رویایی برای آنها است.

ایران هسته ای- نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی در سخنانی گفت که عقیده دارد ایران آنقدر نیازمند توافق است که با تحریم های جدید هم از مذاکرات خارج نمی شود.

بنیامین نتانیاهو، در سخنانی که در واکنش به گزارش جدید آژانس منتشر شده، گفته است: «من از شنیدن گزارشی که می گوید ایران تاسیسات هسته ای اش را توسعه نداده است، تحت تاثیر قرار نگرفتم. دلیلش این است که ایرانی ها نیاز ندارند. آنها به اندازه کافی به تاسیسات هسته ای و سانتریفیوژ دست پیدا کرده اند تا بتوانند مواد اتمی لازم به عنوان هسته بمب اتمی را توسعه داده و تولید کرده باشند. آنها به این مواد دست یافته اند.آنچه امروز روی داده، این است که ایرانی ها به ظرفیتی که داشتند، اضافه نکرده اند. سوال این است که آیا جامعه جهانی می تواند موادی را که آنها در اختیار دارند، کاهش دهد؟ این موضوع در پیشنهادات ژنو گنجانده نشده است».

وی ادامه داده است: «برخی می گویند اگر ما به ایران توافقی بد تحمیل کنیم، ایرانی ها از گفتگوها خارج می شوند اما آنها از توافق خارج نمی شوند، زیرا این توافقی رویایی برای آنها است. در حقیقت آنچه باید انجام شود توافقی خوب برای ما است نه برای ایران. توافقی خوبی برای دستیابی به امنیت، توافقی خوبی برای دست یابی به صلح. این توافق با لبخند به دست نمی آید این توافق خوب با فشار به دست می آید، فشارهای مداوم و تحریم. این چیزی است که آنها نیاز دارند. این قسمتی از رویای ما است. من یک چیز را تضمین می کنم، اسرائیل اجازه نمی دهد ایران به تسلیحات هسته ای دست پیدا کند». 

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/