13/9/27 - 19:18
شماره مطلب : 1794
گزارش ویژه

وزیر امنیت داخلی اسراییل: نباید جهان درست وقتی که روشن است تحریم ها اثر کرده آنها را کم کند

اكنون زمان تشديد تحريم ها عليه ايران است و نبايد حماقت كرد و درست در اين لحظات كه به نظر مي رسد آنها (تحريم ها) بر تهران تاثير گذاشتند، آنها (تحريم ها) را كاهش داد.

ایران هسته ای- وزیر امنیت داخلی اسراییل گفت چون حسن روحانی روحانی با اوباما دست نداده معلوم می شود چیزی در ایران عوض نشده و لذا باید به تحریم ها ادامه داد.

گيلاد اردان روز 5 مهر به روزنامه جروزالم پست گفته است: «دست ندادن رئيس جمهوري ايران با همتاي آمريكايي اش ثابت كرد كه هيچ چيز عوض نشده است و بايد فشارها را بر ايران افزايش داد».

وی اضافه می کند: «اكنون زمان تشديد تحريم ها عليه ايران است و نبايد حماقت كرد و درست در اين لحظات كه به نظر مي رسد آنها (تحريم ها) بر تهران تاثير گذاشتند، آنها (تحريم ها) را كاهش داد».

اردان در ادامه می گوید: «توقف تحريم ها بدترين كار است هدف ما متقاعد كردن دنيا به ادامه تحريم ها و نكاستن از شدت آنهاست».

وی با اشاره به انتخابات ایران ادامه داده است: «حسن روحاني  رئيس جمهوري جديد ايران بر مبناي وعده بهبود وضعيت اقتصادي كشورش انتخاب شد؛ وعده اي كه او با لغو تحريم ها مي تواند آن را محقق سازد و به همين علت است كه موضع خود را در برابر غرب نرم كرده است».

وی با اذعان به سخت تر شدن کار برای اسراییل علیه ایران اضافه کرده است: «مشكل اينجاست كه برنامه هسته اي ايران مخفي است و كسي نمي تواند چرخيدن سانتريفيوژها و تاسيسات پلوتونيوم را ببيند. تنها چيزي كه ديگران مي بينند يا مي شنوند، رئيس جمهوري جديد ايران و سخنان زيبايي است كه او درباره صلح مي گويد. او تهاجمي حرف نمي زند بلكه آرام صحبت مي كند و اين چيزي است كه جهان مي بيند و مي شنود».

وی در پایان به تکرار شروط چهارگانه نتانیاهو پرداخته و گفته است: «اردان خاطر نشان كرد تا زماني كه غني سازي اورانيوم متوقف نشود، ذخاير اورانيوم غني شده ايران از كشور خارج نشود، ايران تاسيسات فردو را تعطيل و ساخت و ساز راكتور هسته اي اراك را متوقف نكند، بايد فشارها بر ايران ادامه داشته باشد».

 

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/