13/3/8 - 15:42
شماره مطلب : 1314
فوری

رهبر انقلاب: مذاکرات آلماتی اعترافی کوچک به بخش کوچکی از حقوق ملت ایران بود/ منتظر اجلاس یعدی می مانیم

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند مذاکرات آلماتی را «اعتراف کوچک غرب به بخش کوچکی از حقوق ملت ایران» خواندند.

 

ایران هسته ای- رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند مذاکرات آلماتی را «اعتراف کوچک غرب به بخش کوچکی از حقوق ملت ایران» خواندند.

ایشان صبح روز پنج شنبه 17 اسفند 1391 (7 مارس 2013) در دیدار با رییس و اعضای مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به نشست اخیر جمهوری اسلامی ایران و 1 + 5 در آلماتی قزاقستان فرمودند: در این دیدار غربی ها كار مهمی انجام ندادند كه از آن تعبیر به دادن امتیاز شود بلكه آنها فقط به بخشی از حقوق ملت ایران، اعتراف كوچكی كردند.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سابقه غربی ها در نادیده گرفتن صحبت ها و یا توافقات خود، تأكید كردند: برای سنجش صداقت غربی ها در نشست اخیر با ایران، باید منتظر اجلاس بعدی بود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تحریم‌ها را یكی دیگر از چالش ها برشمردند و در تبیین علت آن گفتند: بهانه تحریم‌ها به ظاهر موضوع هسته ای است اما علت اصلی آن یك هدف بلندمدتی است كه غربی ها به دنبال آن هستند.

ایشان، رودررو قرار دادن مردم در مقابل نظام اسلامی را هدف اصلی از تحریم‌ها دانستند و افزودند: امید غربی ها این بود كه با فشار آوردن به مردم، آنها در مقابل نظام قرار گیرند اما آنچه كه در 22 بهمن امسال اتفاق افتاد برخلاف آرزو و خواسته آنها بود.

رهبر انقلاب اسلامی، حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را موضوعی بزرگ و مهم برشمردند و خاطرنشان كردند: برآوردهای دقیق و بررسی های افراد خبره و صاحب تجربه نشان می دهد كه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال نسبت به سالهای گذشته بیشتر، متراكم تر، گرم تر و با نشاط تر بوده است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با طرح این سئوال كه چنین حضوری بخصوص حضور شاداب مردم، با وجود مشكلات اقتصادی، آن هم بعد از گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی، چه معنایی دارد؟ افزودند: معنای این حضور پرصلابت در واقع پاسخ ملت ایران به آنچه كه آنها «تحریم‌های فلج كننده» می نامیدند، بود و تأثیر این حضور، در میدانهای بین المللی نیز مشهود است.

رهبر انقلاب اسلامی، حضور مردم در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری را نیز نقش آفرین و تأثیرگذار خواندند و تأكید كردند: در آن زمان هم، به اذن خداوند و به فضل پروردگار دلهای مردم به سمت حركت انتخاباتی تمایل پیدا خواهد كرد.

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/