مواضع رژیم صهیونیستی

گزارش ویژه
مشاور سابق امنیت ملی نخست وزیر رژیم صهیونیستی اسراییل را یک کشور «تک بمبی» خواند.
گزارش ویژه
موشه یعلون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی طی سخنانی در اجلاس سالانه مرکز سابان موسسه بروکینگز، آخرین دیدگاه های راهبردی این رژیم را درباره تحولات امنیتی خاورمیانه تشریح کرده است.
سيلوان شالوم،ایران هسته ای، Irannuc
معاون نخست وزیر اسرائیل اذعان کرد
سيلوان شالوم معاون نخست وزیر اسرائیل در مصاحبه ای گفت ایران یک ابرقدرت است.
گزارش ویژه
یک منبع صهیونیستی می گوید جان برنن رییس سازمان سیا در سفری به سرزمین های اشغالی، با بنیامین نتانیاهو ملاقات و گزارشی از روند مذاکرات هسته ای به وی ارائه کرده است.
متن کامل
وب سایت روزنامه گاردین متن سندی از سازمان اطلاعات خارجی اسراییل (موساد) را منتشر کرد که در آن به صراحت گفته شده است ایران یک برنامه تسلیحات هسته ای فعال ندارد.
متن کامل سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست مرکز سابان
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس مرکز سابان موسسه بروکینگز ادعا کرد که رژیم صهیونیستی مانع توافق ایران و 1+5 در وین شده است.
متن کامل
موشعه یعلون که اکنون وزیر جنگ اسراییل است، در گفت وگویی با شبکه تلویزیونی بلومبرگ گفته است اسراییل هر توافقی را که زیرساخت غنی سازی ایران را برنچیند یک توافق خوب محسوب نخواهد کرد.
گزارش ویژه
تامیر پاردو، رییس سرویس اطلاعات خارجی رژیم صهیونیستی گفته است: «مشکل فلسطین و نه ایران تهدید اصلی برای اسرائیل است».
گزارش هایی از چهاردهمین کنفرانس هرتزلیا 2014- 1
در دوران انتخاب شدن روحانی شاهد درگیری بین اردوگاه های متفاوت هستیم. روحانی که بیشتر دنبال برنامه هایی است که برای محافظه کاران مناقشه آمیز به شمار می آید.
اعتراف رییس سابق سروریس اطلاعات نظامی اسراییل
اختلاف های امریکا و اسراییل درباره برنامه هسته ای ایران بیشتر رسانه ای و تبلیغاتی است.
گزارش ویژه
نتانیاهو به منظور شرکت در اجلاس سالانه لابی اسراییل در امریکا (آیپک) به واشینگتن رفته است.
گزارش هایی از کنفرانس سالانه موسسه مطالعات امنیت ملی اسراییل-1
یک واقعیت ژئو پلتیک جدید شکل گرفته است و آن محور شیعی به رهبری ایران است.
گزارش ویژه
برخی می گویند اگر ما به ایران توافقی بد تحمیل کنیم، ایرانی ها از گفتگوها خارج می شوند اما آنها از توافق خارج نمی شوند، زیرا این توافقی رویایی برای آنها است.
گزارش ویژه/ فوری
از زمان انتخاب روحانی تغییراتی واقعی در وضع سیاسی داخلی ایران بوجود آمده است، تغییراتی که ما در سال های زیادی شاهد آن نبوده ایم.
گزارش ویژه
اجازه بدهید به صورت مشخص بگویم که اگر توافقی مطابق الگوی لیبی حاصل شود که موفق بود و نه مطابق الگوی کره شمالی، ما از این توافق حمایت خواهیم کرد.
گزارش خبری
سخنان این دو در این کنفرانس خبری از این رو حائز اهمیت است که عملا ارزیابی نهایی آنها از حضور دکتر حسن روحانی در نیویورک و خطوط اصلی راهبرد آتی آنها را نشان می دهد.
گزارش ویژه
اكنون زمان تشديد تحريم ها عليه ايران است و نبايد حماقت كرد و درست در اين لحظات كه به نظر مي رسد آنها (تحريم ها) بر تهران تاثير گذاشتند، آنها (تحريم ها) را كاهش داد.

ایران هسته ای- مایکل اورن سفير رژيم صهيونيستي در آمريكا، در مصاحبه با روزنامه جروزالم پست، اذعان کرد که اسراییل القاعده را به ایران ترجیح می دهد.

متن کامل
اکنون خطر بزرگتر این است که ایرانی ها سعی می کنند به توافقاتی دست یابند یا اقداماتی برای اعتماد سازی انجام دهند.
گزارش ویژه/ فوری
یوسی کوهین نائب رئیس موساد به عنوان رئیس شورای امنیت ملی و مشاور امنیت ملی رژیم صهیونیستی منصوب شد.
گزارش ویژه
وزیر امور اطلاعاتی و راهبردی رژیم غاصب صهیونیستی که مسئول پرونده ایران در دولت بنیامین نتانیاهو است، آخرین ارزیابی خود از روند آتی دیپلماسی گروه 1+5 با ایران درباره برنامه هسته ای را بیان کرد.

ایران هسته ای- افرایم هالوی، رئیس پیشین سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو علیه حسن روحانی و برنامه اتمی ایران را دو پهلو ارزیابی کرده و خواهان تغییر رویه اسرائیل در مورد مذاکرات غرب با ایران شده است.

گزارش ویژه
رییس ستاد مشترک ارتش امریکا در سفر به سرزمین های اشغالی به مسئولان این رژیم اطمینان داد که به دلیل روی کار آمدن حسن روحانی در ایران فشارها بر این کشور کم نخواهد شد.
گزارش ویژه
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت روحانی هنوز برنامه هسته ای ایران را متوقف نکرده بنابراین باید به تحریم ها ادامه داد.

ایران هسته ای- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه سی بی اس در برنامه «فیس دِ نیشن» گفت آمریکا باید به دولت جدید ایران هشدار دهد در صورت ادامه برنامه هسته ای، رژیم این کشور باقی نخواهد ماند.

متن سوال و جواب مجری این شبکه با نتانیاهو چنین است:

صفحه‌ها

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/