رهبر معظم انقلاب اسلامی

فوری
حدود دو سال پیش گفتیم ملت به‌عنوان یک تجربه به مذاکرات هسته‌ای نگاه خواهد کرد تا ببیند آمریکایی‌ها در عمل چه کار خواهند کرد و حالا مشخص شده که آنها برخلاف وعده‌های خود، همچنان به توطئه و تخریب مشغولند.
گزارش ویژه
رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کردند امریکا به تعهدات خود طبق برجام عمل نکرده است.
گزارش ویژه
در تبلیغات توجه شود که در برابر آنچه در این معامله به دست آمده، هزینه‌های سنگینی پرداخت شده است. نوشته‌ها و گفته‌هائی که سعی می‌کنند این حقیقت را نادیده گرفته و خود را ممنون طرف غربی وانمود کنند با افکار عمومی ملت، صادقانه رفتار نمی‌کنند.
رضا نجفی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی
رضا نجفی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعای مقام آمریکایی درباره بسته نشدن پرونده پی.ام.دی را رد کرد.
گزارش ویژه/ فوری
رهبر معظم انقلاب اسلامی در صدر مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره برجام، نکاتی بسیار مهم و تاریخی را خطاب به رییس جمهور یادآور شدند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر اینکه مسائل بعد از برجام را مهم تر از برجام می دانند، تاکید فرمودند در صورت اصرار امریکا به حفظ ساختار تحریم ها معامله ای در کار نخواهد بود.
گزارش ویژه
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز 2 تیر 1394 تبیین جدیدی از خطوط قرمز مدنظرخویش در مذاکرات هسته ای بیان فرمودند.
فوری
حضرت آیت الله خامنه ای از مذاکره کنندگان خواستند بر مواضع اعلام شده از سوی نظام پافشاری کنند.
متن کامل
رهبر معظم انقلاب اسلامی با رد الزام آور و نهایی بودن چارچوب توافق شده در لوزان، تاکید کردند که در زمینه بازرسی ها، تحقیق و توسعه و مکانیسم لغو تحریم ها باید بازنگری هایی جدی در مذاکرات صورت گیرد.

وب سایت رهبر معظم انقلاب اسلامی- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به موضوع مذاکرات هسته ای اشاره و چند نکته را در این خصوص بیان کردند.

فوری
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند امریکا نتوانسته و نخواهد توانست ایران را در موضوع هسته ای به زانو در بیاورد.
فوری
آمریکایی‌ها نه تنها دشمنی‌ها را کم نکردند بلکه تحریم ها را هم افزایش دادند! البته می‌گویند این تحریم‌ها، جدید نیست اما در واقع جدید است و مذاکره در زمینه‌ی تحریم هم، فایده‌ای نداشته است.
گزارش ویژه
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید فرمودندظرفیت غنی سازی مورد نیاز ایران 190 هزار سو (SWU) است.
مسئولان باید موضوع تحریم را به طریق دیگری حل کنند.
فوری
امریکا خواستار حل این موضوع نیست و بعد هم همه دیدند که هنگامی که توافق (توافق تهران) به مرحله عمل رسید، امریکاییها نگذاشتند اجرایی شود.
گزارش ویژه
توصیه من به مسئولین عرصه دیپلماسی و مذاکره این است که مراقب باشید، لبخند فریب گرانه دشمن، شما را دچار اشتباه و خطا نکند.
فوری
به دولت خدمتگزار اعتماد داریم و به آن خوشبین هستیم اما برخی از آنچه که در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود، چون ما دولت امریکا را غیرقابل اعتماد، خودبرتربین، غیرمنطقی و عهد شکن می دانیم.
بنده معتقد به همان چيزى هستم كه سالها پيش اسم‌گذارى شد «نرمش قهرمانانه»؛ نرمش در يك جاهايى بسيار لازم است، بسيار خوب است؛ عيبى ندارد.

ایران هسته ای- حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: ما همواره معتقد به تعامل با دنیا بوده و هستیم اما نكته مهم در تعامل با دنیا، شناخت طرف مقابل و درك اهداف و شگردهای اوست زیرا اگر او را به درستی نشناسیم، پشت پا خواهیم خورد.

 

ایران هسته ای- رهبر معظم انقلاب اسلامی طی فرمایشات مهمی در آغاز سال 1392 تاکید کردند که عقیده دارند امریکا خواهان به نتیجه رسیدن مذاکرات با ایران نیست.

فوری
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند مذاکرات آلماتی را «اعتراف کوچک غرب به بخش کوچکی از حقوق ملت ایران» خواندند.
فوری
رهبر معظم انقلاب اسلامی استراتژی ایران در مذاکره با طرف های خارجی را تبیین فرمودند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی هدف مهم تحریم های دشمن را تغییر دادن محاسبات ملت و مسئولان در ایران خواندند.
http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/