ارزیابی های اطلاعاتی

گزارش ویژه
منابع غربی می گویند دو مقام اطلاعاتی امریکایی همزمان به دو کشور مهم سفر و درباره برخی برنامه های اضطراری مذاکره کرده اند.
متن کامل
مدیر اطلاعات ملی امریکا در نشست استماع سنا گفت ایران مشکل فنی عبورناپذیری برای ساخت سلاح هسته ای ندارد و بنابراین آنچه مهم است این است که کسی در ایران بر سر کار باشد که تصمیم سیاسی برای این اقدام نگیرد.
گزارش ویژه
کارشناسان امنیتی در تهران می گویند مسئله ربوده شدن 3 امریکایی در عراق نمی تواند سوژه جدید مذاکرات دیپلماتیک و امنیتی میان ایران و امریکا باشد.
ارزیابی راهبردی
جنبه مهم تر ماجرا ظاهرا به تلاش برای ایجاد دردسر برای دولت اوباما از این حیث باز می گردد که دولت وی از نمایندگان کنگره جاسوسی کرده است.
رونمایی از ابعاد جدید تهدیدات امنیتی برجام
معاون وزیر انرژی امریکا اطلاعات حیرت انگیزی را درباره ابعاد همکاری بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی با دولت بویژه وزارت انرژی امریکا فاش کرد.
گزارش ویژه
منابع عبری زبان می گویند بنیامین نتانیاهو فرمانده سابق نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی را نامزد ریاست سازمان اطلاعات خارجی خود کرده است.
گزارش ویژه
ایده تاسیس یک سازمان اطلاعاتی واحد برای اتحادیه اروپا به بحثی پرچالش میان مقام های کشورهای عضو این اتحادیه بدل شده است.
John O. Brennan
جان برنان در نشست «امنیت جهانی» موسسه CSIS
جان برنان رئیس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا سیا در نشست «امنیت جهانی» موسسه CSIS واشنگتن با هشدار درباره احتمال ادامه حملات تروريستي داعش در اروپا و آمریکا گفت توانایی نهادهای اطلاعاتی ما کاهش یافته است.
گزارش ویژه
رئیس سابق سازمان سیا اعلام کرد دولت «جرج بوش» 2 ماه قبل از حملات یازده سپتامبر 2001 هشدارهایی در رابطه با احتمال وقوع چنین حملاتی دریافت کرده بود اما آنها را نادیده گرفت.
وحشت سازمان اطلاعات ارتش اسرائيل از پيشرفت های علمي ايران
رئیس شعبه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت جنگی اصلی امروز جنگ بر سر اطلاعات و پیشرفت است، ايران در جنگ تکنولوژي بر ما غلبه کرده است و ایرانیها به زودی ما را محو خواهند کرد.
گزارش ویژه
اسنادی که به تازگی توسط ویکی لیکس از جان برنان رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا منتشر شده نشان می دهد وی پیش از آن که ریاست سیا را بر عهده بگیرد خواستار مذاکره رئیس جمهور بعدی آمریکا با ایران درباره همه مسائل شده بود.
مقاله مهم رامین جهانبگلو در هافینگتون پست
یکی از مرتبطین اصلی جامعه اطلاعاتی امریکا با جریان معارض انقلاب اسلامی در ایران، از پیش فرض های تئوریک و برنامه آینده امریکا برای ایجاد تغییر در ایران در دوران پسا توافق پرده برداشت.
گزارش ویژه
آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) انتشار گزارشهای محرمانه اطلاعاتی ارائه شده به روسای جمهور سابق این کشور را آغاز کرد.
گزارش ویژه
رییس سابق سرویس اطلاعات خارجی انگلستان ابراز اطمینان کرد که برجام ظرف 15 سال آینده ایران را به کشوری میانه رو تبدیل خواهد کرد.
ارزیابی راهبردی
به احتمال بسیار زیاد آژانس از دسترسی ها استفاده خواهد کرد تا حفره های اطلاعاتی خود را پر کرده و به اتهام خویش علیه ایران مبنی بر اینکه زمانی در حال مطالعه برای ساخت سلاح هسته ای بوده سر و شکل درستی بدهد.
گزارش ویژه
پروژه رسانه ای جاسوسی اسراییلی ها از درون مذاکرات بیشتر با این هدف طراحی شده است که اینگونه القا شود که صهیونیست ها نمی دانند درون مذاکرات چه می گذرد یا به گزارش هایی که در این حوزه دریافت می کنند بی اعتماد هستند.
گزارش ویژه
منابع غربی دیروز فاش کردند احتمال دارد توافق نهایی میان ایران و 1+5 در حالی انجام شود که موضوع PMD باز مانده است.
گزارش ویژه
موسسه فنی وابسته به سیا در واشینگتن پذیرفت احتمال دارد سرویس های اطلاعاتی غربی اخیرا در برنامه هسته ای ایران خرابکاری کرده باشند.
گزارش ویژه
هر چند آمریکایی‌ها در طول یک سال گذشته سعی کرده‌اند اینگونه القا کنند که دیپلماسی، یگانه مسیر پیش روی آنها با ایران است ولی طرح تازه‌ و بسیار پیچیده‌ای را برای یک فرآیند استحاله از درون و براندازی نرم کلید زده‌اند.
فوری

خبرگزاری فارس- حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اخبار منتشر شده درباره محتوای توافق هسته ای احتمالی گفت: «اگر چه هنوز گزارش رسمی و قابل استنادی از روند مذاکرات هسته ای لوزان منتشر نشده است...

گزارش ویژه
مدیر سازمان سیا می گوید چه توافق هسته ای انجام بشود و چه نشود، فشار بر ایران تداوم خواهد یافت.
در آستانه دور نهایی مذاکرات لوزان مطرح شد
یک مقام امریکایی به روزنامه نیویورک تایمز گفته است خرابکاری هایی نظیر ارسال ویروس استاکس نت به تاسیسات غنی سازی ایران پس از توافق هسته ای نیز ادامه خواهد یافت.
گزارش ویژه
ارشدترین مقام اطلاعاتی امریکا گفته است سرویس های اطلاعاتی اروپایی و امریکا خود را آماده استفاده از اطلاعات انبوهی می کنند که توافق نهایی ایران و غرب در اختیار آنها قرار خواهد داد.
گزارش ویژه
تاماس فریدمن نویسنده معروف روزنامه نیویورک تایمز می گوید توافق نهایی میان ایران و امریکا زمینه را برای تغییر رژیم در ایران فراهم خواهد کرد.
گزارش ویژه
قائم مقام سابق سازمان سیا که چند ماهی است پست خود را ترک کرده، پاکستان را خطرناک ترین کشور جهان خواند.

صفحه‌ها

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/