ارزیابی های استراتژیک سایبری

گزارش ویژه
کارشناسان سایبری با اذعان به آسیب پذیری جدی ایالات متحده در موضوع امنیت سایبری می خوانند، معتقدند ایالات متحده باید در راهبرد سایبری خود تجدید نظر کند.
گزارش ویژه
باید درباره آن دسته از گزارش های رسانه های غربی که تلاش می کند اتهامات جاسوسی یا خرابکارانه در حوزه سایبری به ایران وارد کند محتاط بود.
گزارش ویژه
4 ماه طول کشیده تا نیروی دریایی امریکا بتواند اثرات حمله سایبری ایران به مراکز و پایگاه هایش را رفع و پاک کند.
گزارش ویژه
یک مقام امنیتی سابق کاخ سفید فاش کرد که شرکت هایی مانند گوگل و یاهو همه اطلاعات کاربران خود را در اختیار آژانس های اطلاعاتی امریکا می گذارند.
گزارش ویژه
افشاگری ‌های اسنودن نشان می دهد دستگاه ‌های اطلاعاتی امریکا در سال 2011 بیش از 230 حمله ‏سایبری انجام داده‌ اند.
منابع مطلع در تهران خبر دادند
یک دیپلمات گفت که ایران این حمله سایبری را به عنوان یک اقدام جنگی تفسیر خواهد کرد همانطور که دولت امریکا لات سایبری علیه خاک خود را چنین تفسیر کرده است.
گزارش ویژه
تا آنجا که من می دانم رمز این حمله قرار بود از بین برود، نه اینکه در اینترنت قرار بگیرد. اما ظاهرا به همان شکل که این ویروس وارد تاسیسات غنی سازی هسته ای ایران در نطنز شد، از آن نیز خارج شد و در دنیا پخش شد و کوشید به جاهای دیگر هم حمله کند.
گزارش ویژه
کارت رایت اعتقاد دارد اگر دولت امریکا توانمندی دارد باید این توانمندی را علنی کند والا این مسئله ترسی در دشمنان آن ایجاد نخواهد کرد.
گزارش ویژه
کارت رایت، ژنرال چهارستاره ارتش امریکاست که روزنامه نیویورک تایمز سال گذشته در گزارشی نوشت او مسئول اصلی پروژه استاکس نت بوده است.
گزارش ویژه
مشاور آژانس مرکزی اطلاعات امریکا در امور اینترنت، گفته است که امریکا قصد دارد امکان دسترسی آزاد مردم ایران به اینترنت را فراهم کند چرا که اکنون نظام ایران نام کسانی مانند اسفندیار رحیم مشایی را فیلتر کرده است.
گزارش ویژه
دولت امریکا تحریم هایی را که باعث محدودیت جریان فتنه در فضای مجازی شده بود، لغو کرد ولی هم زمان با آن با تحریم بخش پتروشیمی ایران، تلاش کرد فشار اقتصادی بر ملت ایران را تشدید کند.
گزارش ویژه

ایران هسته ای- شبکه فاکس نیوز فاش کرد که بنابر آمار وزارت امنیت داخلی امریکا در سال 2012، 198 حمله مهم سایبری به امریکا انجام شده است.

جفری ایزناک کارشناس این شبکه روز 26 بهمن 1391 (14 فوریه 2013) اعلام کرد که این عدد نشان دهنده یک افزایش 52 درصدی نسبت به سال 2011 است.

گزارش ویژه
دانش فنی سایبری در ایران در اصل در جهت دفاع دز مقابل حملات برونی سازمان یافته نه تهاجم های سایبری که ایران هرگز در آن نفعی نداشته است.
http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/