سیاست های رسمی ایران

فوری
حدود دو سال پیش گفتیم ملت به‌عنوان یک تجربه به مذاکرات هسته‌ای نگاه خواهد کرد تا ببیند آمریکایی‌ها در عمل چه کار خواهند کرد و حالا مشخص شده که آنها برخلاف وعده‌های خود، همچنان به توطئه و تخریب مشغولند.
گزارش ویژه
رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کردند امریکا به تعهدات خود طبق برجام عمل نکرده است.
گزارش ویژه
در تبلیغات توجه شود که در برابر آنچه در این معامله به دست آمده، هزینه‌های سنگینی پرداخت شده است. نوشته‌ها و گفته‌هائی که سعی می‌کنند این حقیقت را نادیده گرفته و خود را ممنون طرف غربی وانمود کنند با افکار عمومی ملت، صادقانه رفتار نمی‌کنند.
گزارش ویژه
محمد جواد ظریف و فدریکا موگرینی به نمایندگی از ایران و 1+5 بیانیه مشترکی صادر و رسیدن به روز اجرای برجام را اعلام کردند.

ایران هسته ای - دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت بخش هایی از ارزیابی اخیر آژانس ناقص، غیرقابل قبول و مردود است.

رضا نجفی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی
رضا نجفی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعای مقام آمریکایی درباره بسته نشدن پرونده پی.ام.دی را رد کرد.

ایران هسته ای- وزیر امور خارجه کشورمان پس از دیدار با همتای امریکایی اش در حاشیه اجلاس بین المللی بررسی بحران سوریه گفت: این دیدار برای اطمینان از اجرایی شدن نظرات مقام معظم رهبری درباره تعهدات امریکا انجام شد.

گزارش ویژه/ فوری
رهبر معظم انقلاب اسلامی در صدر مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره برجام، نکاتی بسیار مهم و تاریخی را خطاب به رییس جمهور یادآور شدند.
متن کامل/ فوری
متن کامل گزارش کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر اینکه مسائل بعد از برجام را مهم تر از برجام می دانند، تاکید فرمودند در صورت اصرار امریکا به حفظ ساختار تحریم ها معامله ای در کار نخواهد بود.
گزارش ویژه
عباس عراقچی در گفت وگویی با مدیران و سردبیران سازمان صدا و سیما به ارائه ارزیابی تفصیلی خود از برجام و قطعنامه 2231 پرداخت.
گزارش ویژه
رهبر معظم انقلاب اسلامی روز 2 تیر 1394 تبیین جدیدی از خطوط قرمز مدنظرخویش در مذاکرات هسته ای بیان فرمودند.
گزارش ویژه
در مجموع، می توان گفت قانون فعلی الزامات ضروری لازم برای جلوگیری از یک توافق بد را فراهم می کند.
فوری
حضرت آیت الله خامنه ای از مذاکره کنندگان خواستند بر مواضع اعلام شده از سوی نظام پافشاری کنند.
فوری
کته‌ی مهم این است که هربار مذاکره می‌کنند، بعدش دبّه درمی‌آورند و همان حرف‌هایی که قبلاً به‌نوعی درباره‌ی آن‌ها تفاهم حاصل شده است، دومرتبه تکرار می‌‌کنند و بعد ادعاهای جدیدی مطرح می‌نمایند.

وب سایت رهبر معظم انقلاب اسلامی- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به موضوع مذاکرات هسته ای اشاره و چند نکته را در این خصوص بیان کردند.

گزارش ویژه
دبیرشورای عالی امنیت ملی هرگونه ارتباط میان مذاکرات هسته ای و بهبود روابط دو جانبه ایران و غرب را منتفی اعلام کرد. علی شمخانی این موضوع را در مصاحبه با روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در روز سه شنبه 2 دی 1393 (23 دسامبر 2014) بیان کرده است.
متن کامل مصاحبه رییس سازمان انرژی اتمی با العالم
ما سانتریفوژهای IR-4 و IR-6 و IR-8 نیز داریم که این IR-8 آخرین نسل سانتریفوژ است که قریب به 24 سو قدرت غنی سازی آن است.
فوری
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند امریکا نتوانسته و نخواهد توانست ایران را در موضوع هسته ای به زانو در بیاورد.
متن کامل
اگر بر فرض مسائلی پیش بیاید که ما نمی دانیم که می توانیم همه مسائل را حل کنیم، به هر حال یک راه حلی برای آن مسئله هسته ای پیدا می شود و حتماً دو طرف به تفاهم می رسند.
گزارش ویژه
آژانس بررسی ها و بازدیدهای خود را از پارچین انجام داده و هیچ دلیلی برای دادن دسترسی مجدد وجود ندارد؛ ضمنا آژانس نیز این مساله را پذیرفته اند که مساله ای در پارچین وجود نداشته است.
فوری
آمریکایی‌ها نه تنها دشمنی‌ها را کم نکردند بلکه تحریم ها را هم افزایش دادند! البته می‌گویند این تحریم‌ها، جدید نیست اما در واقع جدید است و مذاکره در زمینه‌ی تحریم هم، فایده‌ای نداشته است.
فوری
پیشرفت های خوبی در موضوعاتی که مورد اختلاف است، شده و گزینه های مختلف معرفی و بحث شده است. اگرچه هنوز توافق نشده اما به هر حال راه حل هایی پیدا شده است.
گزارش ویژه
محمد جواد ظریف و کاترین اشتون روسای هیئت های مذاکره کننده ایران و 1+5، بامداد شنبه (27 تیر 1393/ 18 جولای 2014) و پس از پایان مذاکرات وین 6، بیانیه ای مشترک منتشر کردند.
گزارش ویژه
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید فرمودندظرفیت غنی سازی مورد نیاز ایران 190 هزار سو (SWU) است.

صفحه‌ها

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/